Show vizion plus

Show vizion plus смотреть последние обновления за сегодня на .

Gjeniu i Vogel 8 - Nata 15 - Show - Vizion Plus

20908
283
0
02:31:26
21.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Gjeniuivogel/ Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 - Spektakli me i madh i talenteve te vegjel! Atje ku femijet maten me te rriturit! Atje ku nga “ i panjohur” behesh nje “star” ! Edicioni i 8-te. Nje superproduksion qe mban vulen e Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adi Hila, si autorët te tij. Spektaklit për fëmijë më i ndjekur e me popullor në ekranet shqiptare. Çdo te marte ora 21:00 ne Vizion Plus #gjeniuivogel #vizionplustv #talentshow

16 vjecarja shqiptare show girl qe “cmendi” zvicerianet “zhduket” nga rrjetet-Vizioni i Pasdites

1968
12
0
00:12:27
24.06.2022

Histori personale / Erza Mehmetaj eshte shqiptarja e cila u ve virale ne rrjet fale shume talenteve te saj, aq sa shume ndjekes e cilesonin nje show girl te vertete. Mirepo prej kohesh ajo ka hequr dore nga rrjetet sociale shkak per kete jane bere edhe komentet negative. E ftuar: Erza Mehmetaj, nxenese Moderatore: Evi Reci Autore: Marilda Kasaj Gazetare: Anxhela Kurti Temat më të nxehta të aktualitetit, histori personale dhe tematika sociale, problemet me të cilat ndeshemi çdo ditë dhe sugjerimet për një jetë më të mirë janë pjesë e çdo pasditeje ne Vizioni i Pasdites #vizionipasdites #vizionplustv #evireci Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: Vizioni i Pasdites - Home (facebook.com)

FAKE OFF - Ngjela: Shqipëria do "pushtojë" Greqinë më datë... - 23 Qershor 2022 - Vizion Plus

49862
328
51
00:30:25
23.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

FAKE OFF - MISTERET/ Sazan Guri: Maja e Tomorit, si k*qja e kandarit - 24 Qershor 2022 - Vizion Plus

19561
147
44
00:28:56
24.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Gjeniu i Vogel 8 - Si n'anderr - Ea Zoga | Nata15 - Vizion Plus

11298
211
0
00:03:24
23.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 - Spektakli me I madh i talenteve te vegjel! Atje ku femijet maten me te rriturit! Atje ku nga “ i panjohur” behesh nje “star” ! Edicioni i 8-te. Nje superproduksion qe mban vulen e Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adi Hila, si autorët te tij. Spektaklit për fëmijë më i ndjekur e me popullor në ekranet shqiptare. Çdo te marte ora 21:00 ne Vizion Plus #gjeniuivogel #vizionplustv #talentshow

FAKE OFF - "Çe do Brukselin kur ke Surrelin" - 22 Qershor 2022 - Vizion Plus

28503
170
32
00:39:40
22.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Tu Si Que Vales - Katerina Muçka - 29 Prill 2015 - Show - Vizion Plus

104436
1321
48
00:06:15
30.04.2015

🤍 🤍 🤍 🤍 Katerina Muçka, vjen nga Korça dhe perfomon ne aktrim. Improvizon gjithcka ne nje menyre perfekte dhe ia ka dale mbane qe te marre miratimin e jurise per te vazhduar me tej ne gjysemfinale. - Çdo episod i Tu si que vales perfshin nje seri performancash te cilat vleresohen nga nje treshe gjyqtaresh dhe nje juri publike e cila ka si zedhenes te saj nje figure te njohur publike, e cila nuk lejohet te votoje.Juria publike perbehet nga 30 anetare, por per qellime te mekanizmit te spektaklit, i vetmi factor kyç eshte qe numri i pjesemarresve ne te duhet te jete tek. Te dyja keto juri bejne te mundur qe konkurrimi te jete me i larmishem, argetues dhe me i drejtperdrejte se kurre.Premiera e “Tú sí que vales” më 1 janar të vitit 2008 kapi shifrat e tre milionë e gjysmë teleshikuesish. Ky format u pasua ne sezonet ne vazhdim nga nje sukses i madh dhe pritshmëria e tij u realizua plotësisht.

KENGE MOJ - Nata finale - 8 Qershor 2021 - Show - Vizion Plus

700110
1945
241
01:58:10
08.06.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #Natafinale Subscribe: 🤍

FAKE OFF - Rama bashkon Shqipërinë me Kosovën... Vendimi i fundit - 20 Qershor 2022 - Vizion Plus

19025
156
26
00:29:03
20.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

FAKE OFF - Meta: Më 25 korrik do ketë "tërmet" - 21 Qershor 2022 - Vizion Plus

38923
189
28
00:30:17
21.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Binjaket - Edi Rama | Mato Lale | Episodi 13 - Show - Vizion Plus

220645
2094
174
01:09:31
12.04.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare. #Binjaket #EdiRama #MatoLale Subscribe: 🤍

Vizion Pozitiv - Show i madh i fundvitit - Vizion Plus

816820
2577
377
02:41:41
01.01.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Show i madh i fundvitit ne Vizion Plus. Me pjesemarrjen e Aurela Gaçe, Jonida Maliqi, Maya, Rosela Gjylbegu, Era Rusi, Jehona Sopi, Artiola Toska, Eli Fara, Juliana Pasha, Mentor Haziri, Ylli Baka, Gena, Endri dhe Stefi Prifti, Aurel Thellimi, Erik Lloshi, Stine, Mateus Frroku. #vizionpozitiv #vizionplustv #gezuar2021 - -Subscribe: 🤍

Tu Si Que Vales - Mikel Isufaj- 15 Prill 2015 - Show - Vizion Plus

151748
1581
52
00:06:54
16.04.2015

🤍 🤍 🤍 🤍 Mikel Isufaj, Hipnotizues. Ne Tu Si Que Vales ai pretendon se eshte ne gjendje te kontrolloje psikiken e njerezve te tjere. -Formati përmban nje spektër të gjerë të talenteve te pa para ndonjëherë në një shfaqje televizive. Akrobat, kengetare, komedian, imitues, instrumentiste, kercimtare. Në thelb ai qe ka talent dhe pak ego për ta vendosur veten ne qendër të vëmendjes.Çdo episod i Tu si que vales perfshin nje seri performancash te cilat vleresohen nga nje treshe gjyqtaresh dhe nje juri publike e cila ka si zedhenes te saj nje figure te njohur publike, e cila nuk lejohet te votoje.Juria publike perbehet nga 51 anetare, por per qellime te mekanizmit te spektaklit, i vetmi factor kyç eshte qe numri i pjesemarresve ne te duhet te jete tek. Te dyja keto juri bejne te mundur qe konkurrimi te jete me i larmishem, argetues dhe me i drejtperdrejte se kurre.Premiera e “Tú sí que vales” më 1 janar të vitit 2008 kapi shifrat e tre milionë e gjysmë teleshikuesish. Ky format u pasua ne sezonet ne vazhdim nga nje sukses i madh dhe pritshmëria e tij u realizua plotësisht.

KENGE MOJ - Nata Kolonjare - 27 Prill 2021 - Show - Vizion Plus

461612
1297
167
01:25:14
27.04.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #NataKolonjare Subscribe: 🤍

Tu Si Que Vales - Luziana Hoxha - 1 Dhjetor 2016 - Show - Vizion Plus

199304
30
00:08:44
02.12.2016

🤍 🤍 🤍 🤍 Luziana Hoxha, 54 vjeç, nga Kuçova, dëshiron ta prezantojë vetë dhuntinë e saj dhe arsyen pse ka ardhur në “Tu Si Que Vales”.

KENGE MOJ - Rock Folk Kosova - 23 Nëntor 2021 - Show - Vizion Plus

142667
578
106
01:21:04
23.11.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. #kengemoj #vizionplustv #rockfolkkosova Subscribe: 🤍

Al Pazar - 7 Maj 2022 / Shfaqja e plote - Show Humori - Vizion Plus

101044
546
43
01:30:12
07.05.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Al Pazar - 9 Prill 2022 / Shfaqja e plote - Show Humori - Vizion Plus

152418
810
77
01:41:30
09.04.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

KENGE MOJ - Nata Tironse | 1 Dhjetor 2020 - Show - Vizion Plus

359805
1146
220
02:07:29
02.12.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #natatironse Subscribe: 🤍

Bypass Show - 14 Qershor 2015 - Pjesa e pare - Show - Vizion Plus

22599
125
7
00:22:22
14.06.2015

🤍 🤍 🤍 🤍 Moderuar nga Agim Bajko, ky format risjelle ngjarjeve kryesore të javës te para nen nje kendveshtrim tjeter. I konceptuar si nje revistë televizive lajmesh të përmbysura, stafi i By Pass zbret pas kuintave për të interpretuar atë që mund të ketë ndodhur, duhet të ketë ndodhur ose do të ndodhë me personazhet e skenës politike. ”By Pass” u bën thirrje te gjitheve ta merrni seriozisht. Kjo, sepse humori i tij duke qenë therës dhe i thellë kërkon edhe njëfarë vëmendjeje. Humori i lehtë mund ta gjendet tjetërkund, por sic thonë anglezët ‘gjërat e lira janë përherë për t’u dyshuar.

Fake OFF - Vox Pop - Rama i le dopio gjashten BE - Vizion Plus

4411
21
3
00:04:33
22.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Al Pazar - 4 Qershor 2022 / Shfaqja e plote - Show Humori - Vizion Plus

120251
616
53
02:08:30
04.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj

Quo Vadis - Sherr dhe fyerje në studio:Sorros po shpopullon Shqipërinë - 20 Qershor 2022-Vizion Plus

12440
125
62
01:44:24
20.06.2022

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Protesta te deshtuara! Sherr dhe fyerje në studio:Sorros po shpopullon Shqipërinë. - Një “talk show” i vendosur në një orar “prime time”, çdo të hënë ora 21:00 që në thelb nuk synon ti shtohet numrit të madhe të emisoneve të aktualitetit politik, më tepër sesa ka si objektiv të sjell një trend të ri të komunikimit publik në studiot televizive. Formati “face to face” synon të përcjell mesazhe të drejtëpërdrejta dhe lehtësisht të perceptueshme nga publiku. #quovadis #vizionplustv #pranveraborakaj Subscribe: 🤍

Al Pazar - 5 Shkurt 2022 / Shfaqja e plote - Show Humori - Vizion Plus

312787
1498
96
01:28:43
05.02.2022

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj Subscribe: 🤍

KENGE MOJ - Nata e këngëve epike - 25 Maj 2021 - Show - Vizion Plus

152166
978
181
01:35:32
25.05.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #kengetepike Subscribe: 🤍

Binjaket - Iljada Baci & Elgit Doda |Episodi 21 - Show - Vizion Plus

70690
495
13
01:24:16
13.06.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare. #binjaket #AlbiNako #vizionplustv - Subscribe: 🤍

Al Pazar - 19 Shkurt 2022 / Shfaqja e plote - Show Humori - Vizion Plus

44185
156
6
01:37:02
23.02.2022

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #vizionplustv #alpazar #agronllakaj Subscribe: 🤍

Al Pazar - 20 Qershor 2020 | Pjesa 3 - Show Humori - Vizion Plus

120817
473
23
00:23:29
20.06.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. #alpazar #vizionplustv #20vjet Subscribe: 🤍

Fake OFF - Vox Pop - Ti bejme naften vapes, te pijme birre - Vizion Plus

6513
23
1
00:04:33
23.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Al Pazar - Letra higjenike - 13 Qershor 2020 - Show Humori - Vizion Plus

20698
113
4
00:11:35
14.06.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social. Subscribe: 🤍

Al Pazar - Tik-Tok - 23 Maj 2020 - Show Humori - Vizion Plus

19976
182
5
00:05:19
24.05.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

7pa5 - Shqiptaret e Sanxhakut - 24 Korrik 2017 - Show - Vizion Plus

85427
374
205
00:17:48
24.07.2017

🤍 🤍 🤍 🤍 Shqiptaret e Sanxhakut. Ne studio me Ismet Azizi - Publicist.Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj dhe Nolian Lole, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme...

Real Story - Qeveria | Pj.1 - 24 Dhjetor 2018 - Talk Show - Vizion Plus

15305
29
18
00:50:27
24.12.2018

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Qeveria. Ne studio me Gjergj Bojaxhi, Arjan Vasjari, Arjon Sulo dhe Skender Minxhozi. Format politik nga Sokol Balla. Çdo të hënë dhe të enjte, ora 21:00 në Vizion Plus.

Miss Universe Albania & Kosovo 2022 | Nata finale - Vizion Plus

7943
46
3
03:16:44
22.06.2022

Subscribe: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 TikTok: 🤍 Miss Universe eshte nje gare vjetore bukurie nderkombetare qe drejtohet nga Organizata e Miss Universit. Se bashku me konkursin Miss Bota, Miss Universi eshte konsideruar si nje nga dy kompeticionet me te medha te bukurise ne bote ne aspektin e prestigjit dhe te popullaritetit. Miss Universe konsiderohet si nje nga ngjarjet me te rendesishme kulturore (se bashku me Lojrat Olimpike, FIFA World Cup, dhe Panairi Boteror). Konkursi eshte themeluar ne vitin 1952 nga kompania e kalifornise e veshjeve Pacific Mills. Parada u be pjese e kayser-Roth, dhe pastaj e Gjirit + Industrise Perendimore, para se te fitohej nga Donald Trump ne vitin 1996. #vizionplustv #missuniversealbaniakosovo2022

KENGE MOJ - Nata e sazeve - 5 Janar 2021 - Show - Vizion Plus

363532
1511
212
01:41:55
05.01.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Nata e sazeve. Me pjesmarrjen e jashtezakonshme te Armaldo Kllogjeri, Ervis Behari, Maya, Rovena Ibrahimi, Selami Kolonja, Nertila Vreto, Ylli Baka,Lazarela Deti. - Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #nataesazeve Subscribe: 🤍

FAKE OFF - Rama: Nuk janë çmimet e larta, jeni ju të varfër - 17 Qershor 2022 - Vizion Plus

35004
228
53
00:30:31
17.06.2022

Subscribe: 🤍 Web: 🤍 Facebook: 🤍 Facebook:🤍 Twitter: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe çdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare. #fakeoff #agronllakaj #xhevahirzeneli

Dita Ime - Si te sherosh pagjumesine - 24 Mars 2014 - Show - Vizion Plus

28660
183
7
00:23:24
24.03.2014

🤍 🤍 🤍 🤍 Ne studio: Hysni Dankshi

Binjaket - Getinjo | Episodi 16 - Show - Vizion Plus

384065
3946
115
01:24:29
09.05.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Ne kete format ‘Binjaket’ do te vijne ne nje tjeter forme, me afer publikut! Nje show qe do te trajtoj tema sociale, koherente, problematike ose jo ne menyre satiriko-komike. Misioni I ketij programi do te jete “Te qeshim dhe te ngjeshim”! Do te kete te ftuar personazhe te njohur te showbiz-it, ne lidhje ose jo me temen. Do te realizohen lojra nga me te ndryshmet me te ftuarin, video funny, sketche, me qellim terheqjen e vemendjes se publikut tek formati dhe tek I ftuari, duke e trajtuar kete te fundit si kurre me pare. #Binjaket #getinjo #vizionplustv Subscribe: 🤍

7pa5 - Lobi per shqiptaret ne ShBA - 20 Shtator 2021 - Show - Vizion Plus

90191
1277
194
00:19:51
20.09.2021

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Alma Çelaj, Xhoi Malësia dhe Livia Kola, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences e duke synuar te nxise tek ajo reagimet lidhur me ngjarje apo dukuri pjese e jetes sone te perditshme... #7pa5 #vizionplustv Subscribe: 🤍

KENGE MOJ - Nata Vlonjate | 15 Dhjetor 2020 - Show - Vizion Plus

692664
3859
595
01:52:02
15.12.2020

🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Mbremja vlonjate. Me pjesmarrjen e jashtezakonshme te Kleopatra Dokle, Aurela Gace, Maya, Ylli Baka, Gerta Mahmutaj, Rovena Ibrahimi, Mariza Ikonomi, Ervis Behari - Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona. #kengemoj #vizionplustv #natavlonjate Subscribe: 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
show vizion plus fivem loading screen video CL MUSIC hk sir english mcq vishmak music Mi band Kannada Juufin whelen sda1 adnan waz mahfil Bloxburg Code как найти работу в корее Power Query Squared horoscop copii akebi chan no sailor fuku manga IDEE xion skins jalan jalan ke korea heimerdinger vs camille replay sarkin waka Audioengine A5 review